« 1 2 3 4
Комментарии: 0Просмотров: 669
20 вересня 2012 року в школі відбувся виховний захід, присвячений Дню партизанської слави. Свято було підготовлено вчителем Тавенко Н.К., що відповідає за національно-патріотичне виховання. Активну участь у підготовці і проведенні заходу взяли учні 9 класу – члени пошукового загону школи. На виховному заході під назвою «Ніхто не забутий – ніщо не забуто» були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни. Виховній захід відбувся в атмосфері урочистості.
Комментарии: 0Просмотров: 473
Шановні відвідувачі та користувачі сайту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №120! Як Ви бачите, зовнішній вигляд сайту змінився, зараз йде його наповнювання та доробка. У зв'язку з цим, адміністрація сайту чекає на Ваші пропозиції та зауваження, залишити які можна за допомогою форми, що знаходиться за посиланням.
1-5 6-10 11-15 16-17