Військово - патріотичне виховання

Одне з найважливіших напрямків у військово-патріотичному вихованні учнів є проведення уроків мужності в загальноосвітніх школах Донецька. Присутність на таких уроках ветеранів району, безпосередніх свідків та учасників військових подій, безумовно, допомагають молодому поколінню проникнути в духовний світ учасників, розвинути інтерес до історії війни, розширити уявлення учнів про Велику Вітчизняну війну.

Військово-патріотичному вихованню учнів сприяє пошук необхідних документальних і художніх матеріалів військової тематики. Донести до серця і свідомості нинішніх школярів героїчні сторінки подвигу народу у війні допомагають художні фільми, створені по сторінках відомих письменників і поетів. Електронні носії завдяки комп'ютерним технологіям неодноразово знайомили учнів школи з окремими фрагментами художніх картин про війну. Бесіди, перегляд та обговорення окремих фрагментів проведені за екранізаціями фільмів: «А зорі тут тихі», «В бій ідуть одні старики», «На війні як на війні».

Мета проекту-залучення учнів до вивчення історії, дослідженню Участь в обласному конкурсі «Творча Юність Донбасу »одного з періодів Великої Вітчизняної війни;

2. Розвиток громадянської ініціативи молоді в процесі соціально корисної діяльності; 3. Воспітаніе поваги до героїчного минулого наших земляків; 4. Прівлеченіе уваги громадськості до проблем ветеранів війни.

Завдання 1. Расшіреніе уявлення учнів про Велику Вітчизняну війну, про історичні зв'язки рідних місць з життям всієї країни;

2. Виховання щирості у взаєминах хлопців, мужності і патріотизму;

3. Пронікновеніе в духовний світ учасників війни з метою очувствовать їх як своє покоління;

4. Створення особливого емоційного настрою, необхідного при зверненні до учасників війни.