Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 429
Сторінки: « 1 2 ... 38 39 40 41 42 43 »

Тижневий план роботи школи
Опис педагогічного жлсвіду директора
Урок в 8 класі «Арифметичний квадратний корінь з числа та його властивості. Тотожні перетворення ірраціональних виразів»
Урок в 9 класі «Квадратична функція у=ах2+вх.+с, (а≠0), її графік і властивості.»
Виховний захід з математики у 5 класі
У цьому файлі знаходяться матеріали для підготовки до І етапу Всеукраїнської шкільної олімпіади з російської мови.
У цьому файлі знаходяться матеріали для підготовки до І етапу Всеукраїнської шкільної олімпіади з психології.
У цьому файлі знаходяться матеріали для підготовки до І етапу Всеукраїнської шкільної олімпіади з екології.
У цьому файлі знаходяться матеріали для підготовки до І етапу Всеукраїнської шкільної олімпіади з історії.
У цьому файлі знаходяться матеріали для підготовки до І етапу Всеукраїнської шкільної олімпіади з французської мови.